Slevomat je aplikace, která vám poskytne nejen cestovatelské zážitky, ale i kulinářské, či další věci, které jsou zlevněné. Stačí si jednoduše vyhledat, o jakou kategorii máte zájem a Slevomat vám ihned vyplivne všechny nabídky. Aplikaci si jednoduše stáhnete do chytrého telefonu nebo stačí zapnout prohlížeč na svém počítači a stránka je též k mání.
účastníci dostihů

Nevíte co za dárek?

Pokud si nejste jisti, co dalšího pořizovat svým kamarádům a rodinným příslušníkům a malicherné věci moc neuznáváte, odhodlejte se! Vyberte nějaké nevšední zážitky či podniky, o kterých víte, že chtějí obdarovaní dlouhou dobu zkusit, jenže je vždy něco tíží. Stojí to buď moc peněz, nemají čas, šetří, nechtějí tam jít sami. Kupón jednoduše koupíte, vytisknete a dáte do obálky. Dárek v podobě zážitku zůstane na mysli déle jak zbytečné věci.
plněné toasty

Bonusy pro vás

Na Slevomatu můžete získat tzv. kredity. Každý den si zatočíte Kolotočem štěstí, kde máte šanci nějaký ten kredit dostat. Kredity lze využít jako slevu na vámi vybranou věc. Tou je buď sleva, nebo přispějete pro dobročinné účely. Také máte různé výhody, pokud hodně nakupujete. Za určitý počet nákupů na Slevomatu získáváte postupně „ohodnocení“ bronzového, stříbrného nebo zlatého zákazníka. Každý z těchto titulů vám přináší nějakou výhodu. Například u stříbrného zákazníka lze uplatnit vrácení peněz za nepoužitý voucher.
Slevomat přináší mnoho výhod. Široká nabídka, ze které si vybere každý. K tomu všemu jsou všechny zážitky ohodnoceny recenzemi nejen zákazníků, ale před spuštěním nových nabídky do oběhu je vyzkouší a ohodnotí samotní lidé ze Slevomatu. 
Jste připraveni na pořádnou dávku poznání nových podniků, lidí, naučit se vařit pivo či si zkusit starat se o farmu? Ano, i takové věci Slevomat nabízí. Podívejte se sami!